ویلای پیش ساختهساخت ویلای ارزانسازه ال اس افسوله ال اس اف

اعتماد شما تبلیغات ماست

logo-pardis-01
جدیدترین راهنمای خرید خانه های پیش ساخته در سال 1401 را در این مقاله مطالعه کنید و با انواع ویلا پیش ساخته و خانه پیش ساخته آشنا شوید و مزیت های خانه پیش ساخته را بدانید.

فهرست مطالب

راهنمای خرید خانه های پیش ساخته و ویلاهای پیش ساخته

خانه های پیش ساخته واژه ای است که شاید در چند سال اخیر برای کسانی که به دنبال خرید و یا ساخت ویلا و خانه هستند به گوش شما میخورد. اگر بخواهیم توضیحاتی راجع به خانه های پیش ساخته ارائه کنیم می بایست عرض کنیم که این خانه ها نسل جدیدی از سازه‌های مسکونی و یا تجاری هستند و قابلیت استفاده به عنوان یک سازه تجاری و یا مسکونی را دارند.

این نوع سازه ها در سال های اخیر توانسته اند تنوع بسیار زیادی را ارائه کنند و نظر بسیاری را به خود جلب کنند و به‌ صورت ویلاهای کاملاً شیک و مدرن و هم به صورت کارگاههای بزرگ ساخته و تولید شوند. برای ساخت خانه های پیش ساخته با توجه به نوع درخواست و نیاز کارفرما از متریال های مختلفی استفاده می شود که بهترین آنها خانه های پیش ساخته lsf هستند.

این نوع سازه ها توانسته اند در چند سال اخیر گوی رقابت را از دیگر مدل های خانه های پیش ساخته برُبایند. چنانچه قصد ساخت خانه پیش ساخته در شمال را دارید میتوانید به این نوع سازه های ال اس اف کاملاً اطمینان کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با این سازه ها می توانید با تیم پردیس گیلان در ارتباط باشید. در ادامه توضیحات بیشتری راجع به خانه های پیش ساخته ارائه خواهیم کرد.

مزایای خانه های پیش ساخته

خانه های پیش ساخته و یا ویلا های پیش ساخته دارای مزایا و معایب مختلفی هستند که می‌تواند برای کارفرما حائز اهمیت باشد. اگر بخواهیم راجع به دوام و استحکام این سازه ها نظر خود را اعلام کنیم باید عرض کنیم که استحکام این نوع سازه ها کاملا با نوع سنتی سازه برابر و در برخی مواقع مستحکم تر نیز می باشند. با توجه به اینکه این سازه ها قابلیت تنوع در شکل ظاهری و رنگ را دارند میتوانند طیف وسیع تری از خریداران را در اختیار بگیرند و طرفداران بسیار زیادی را در این چند سال اخیر به خود جلب کردند.

اگر بخواهیم تعریف کوتاهی از خانه های پیش ساخته بگوییم می بایست عرض کنیم که خانه های پیش ساخته به سازه هایی گفته می شود که تمامی مصالح آن‌ها در کارخانه و در ابعاد مورد نیاز پروژه مورد نظر ساخته میشوند و سپس برای اجرای پروژه مورد نظر به موقعیت مکانی ساخت پروژه منتقل می شوند. جنس مصالح به کار رفته در خانه های پیش ساخته از نوع چوب، ورقهای گالوانیزه فولادی، فلز و دیگر اقلام مورد نیاز می باشد که با توجه به متراژ و طبقات سازه می تواند از ضخامت های مختلفی نیز برخوردار شوند.

در صورتی که بخواهید بهترین نوع خانه های پیش ساخته را در اختیار بگیرید پیشنهاد ما خانه پیش ساخته lsf می باشد. این خانه های پیش ساخته از ورق های فولادی گالوانیزه نورد شده در کارخانه به ابعاد مورد نیاز برای ساخت سازه تولید و برای اجرای پروژه به محل مورد نظر ارسال می شود. این نوع سازه ها از مقاومت بسیار زیادی در برابر زلزله و شرایط آب و هوایی مورد نظر برخوردار هستند و از سرعت ساخت بسیار بالایی نیز برخوردار هستند و می توانند در کمترین زمان ممکن ویلای پیش ساخته مورد نظر کارفرما را به او تحویل دهند.

انواع-خانه های-پیش ساخته- پردیس گیلان

آشنایی با ویلا های پیش ساخته

ویلای پیش ساخته در واقع همان ساختمان های پیش ساخته هستند که مدل و طرحی بسیار زیبا به خود گرفته‌اند و همانند یک ویلای بسیار زیبا و مدرن طراحی و اجرا شده اند. با توجه به اینکه شرایط آب و هوایی شمال کشور دارای رطوبت فراوان می باشد شاهد این هستیم که بعد از ساخت ویلا به روش سنتی و بعد از مدت زمان چند ساله، ساختمان مورد نظر نیاز به بازسازی دارد و در صورتی که نیاز داشته باشید تا ساختمان موردنظر را تخریب کنید هزینه های بسیار زیادی برای کارفرما به دنبال خواهد داشت.

جدای از بحث هزینه‌های بازسازی، آسیب‌های زیست‌ محیطی به منطقه نیز می تواند باعث شوند تا بخشی از بافت زمین در آن محدوده از بین برود. اما با استفاده از ویلاهای پیش ساخته شاهد این هستیم که عمر مفید بنا افزایش پیدا میکند و در صورت نیاز به بازسازی می توانید قسمتی از ویلای پیش ساخته مورد نظر را که نیاز به بازسازی دارد با استفاده از مهندسین متخصص در این حوزه کاملاً بازسازی کنید و علاوه بر آن آسیبی به محیط زیست منطقه مورد نظر نیز نخواهید رساند.

مزایای ویلای پیش ساخته

اگر بخواهیم به مزیت های ویلاهای پیش ساخته اشاره کنیم می بایست عرض کنیم که امکان ساخت سریع ویلا باعث می شود تا خریدار نسبت به خرید ویلاهای پیش ساخته رغبت بیشتری نشان دهد. با توجه به تورم موجود در اقتصاد کشور اگر شما بتوانید در مدت زمان کوتاه تری نسبت به ساخت ویلا اقدام کنید هزینه نهایی تمام شده برای ساخت ویلا کاملاً کاهش پیدا می‌کند. پس ساخت سریع تر ویلا باعث می شود تا هزینه کمتری به کارفرما تحمیل شود.

نکته مهم بعدی که می تواند از مزیت های ویلاهای پیش ساخته و یا خانه های پیش ساخته باشد قابلیت جابجایی ویلا می باشد و شما می توانید ویلای مورد نظر را در صورت نیاز به محلی دیگر منتقل کنید که می‌تواند برای کارفرما مزیت بسیار خوبی باشد. مزیت های دیگری نیز برای خانه های پیش ساخته و یا ویلاهای پیش ساخته وجود دارند که استفاده بهینه از انرژی در این گونه سازه ها میتواند از مهمترین آن ها باشد. در این ویلا ها شاهد این هستیم که با توجه به عایق بودن درب و پنجره، در سرما و گرما شاهد هدر رفت کمتر انرژی خواهیم بود.

مزیت دیگر خانه های پیش ساخته مقاومت در برابر زلزله است. حتماً می دانید که کشور عزیز ما ایران بر روی کمربند زلزله قرار دارد و ساخت ویلای ضد زلزله می تواند در صورتی که به صورت سنتی انجام شود هزینه زیادی بر روی دوش کارفرما بگذارد. ویلاهای پیش ساخته LSF میتوانند در برابر زلزله تا ۷ ریشتر کاملاً مقاوم باشند.

نکته مهم دیگری که می تواند از مزیت های ویلاهای پیش ساخته باشد طراحی دکوراسیون متناسب با سلیقه خود فرد است که می تواند به صورت سه بعدی توسط طراح ویلا و ساختمان در اختیار کارفرما قرار بگیرد و متناسب با سلیقه خود فرد خریدار، فضاهای داخلی و خارجی ویلای مورد نظر ساخت و اجرا شوند. دوام بالای متریال به کار رفته در خانه های پیش ساخته و قابلیت بازیافت متریال ساختمانی از دیگر مزیت های خانه های پیش ساخته و ویلای پیش ساخته هستند که می توانند در کنار داشتن ویلایی بسیار زیبا و مدرن به محیط زیست نیز کمک شایانی در راستای عدم تخریب کنند.

مزایای-خانه-های-پیش-ساخته-پردیس-گیلان

معایب ویلاهای پیش ساخته

اگر بخواهیم راجع به معایب ویلاهای پیش ساخته صحبت کنیم می توانیم به چند نکته اشاره کنیم. این مشکلات در صورتی که از ابتدای کار به صورت تخصصی راجع به آن‌ها اطلاعاتی داشته باشیم می‌توانند از لیست معایب خانه های پیش ساخته خارج شوند. در ادامه به چند نمونه از آنها اشاره خواهیم کرد.

اولین مورد این است که یک باور غلط راجع به ویلاهای پیش ساخته وجود دارد که خریدار فکر می کند با خرید ویلا های پیش ساخته نیازی به اخذ جواز ساخت وجود ندارد که این کاملاً اشتباه است. در صورتیکه شما ویلای پیش ساخته را خریداری کنید و قصد داشته باشید تا آن را در زمین مورد نظر قرار دهید حتما نیاز به اخذ مجوزهای دولتی برای نصب و ساخت ویلای پیش ساخته دارید. البته این مورد برای ساخت ویلا های سنتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید تمامی مراحل اخذ مجوز ساخت را به تیم فنی مهندسی پردیس گیلان واگذار کنید تا متخصصین این حوزه در کمترین زمان ممکن نسبت به اخذ جواز ساخت اقدام کنند.

نکته مهم بعدی که در رابطه با ویلاهای پیش ساخته وجود دارد پرداخت هزینه به صورت یکجا می باشد. حتما میدانید که برای ساخت ویلا های معمولی میبایست در طول زمان ساخت اقدام به پرداخت هزینه‌های مربوطه برای ساخت ویلا کنید اما برای ساخت ویلاهای پیش ساخته می بایست حداکثر طی دو تا سه مرحله تمامی هزینه ساخت ویلا و اجرای آن را پرداخت کنید که با کمی جستجو در رابطه با این مشکل حتما متوجه خواهید شد که در صورت پرداخت سریع تر می توانید از تورم کمتری نسبت به ساخت ویلای مورد نظر برخوردار شوید و درصورت ساخت ویلا به صورت سنتی ممکن است تورم رو به رشد هزینه بیشتری را برای کارفرما داشته باشد.

 موارد دیگر نیز وجود دارند که می توانند مشکلاتی برای خرید ویلا های پیش ساخته باشند نظیر موقعیت مکانی زمین و تطابق آن با سازه مورد نظر که در صورتی که شما از تیم غیر متخصصی استفاده کنید در طول ساخت پروژه به این مشکلات برخورد خواهید کرد. بنابر این مهمترین نکته برای رفع این مشکل اطمینان به یک تیم فنی مهندسی متخصص نظیر پردیس گیلان می باشد که با بررسی زمین مورد نظر و محل اجرای پروژه اطمینان لازم را به شما در راستای ساخت پروژه خواهد داد.

خرید خانه های پیش ساخته با توجه به تمامی مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم میتواند کمی کارفرما را گمراه کند. پیشنهاد می کنیم در صورتی که قصد خرید و یا ساخت ویلای پیش ساخته و خانه های پیش ساخته را دارید از ابتدای کار به یک تیم فنی مهندسی و شرکت مورد نظر و معتبر مراجعه کنید تا بتوانید علاوه بر دریافت مشاوره رایگان در رابطه با ساخت پروژه بهترین امکانات و مشاوره را از ابتدای پروژه تا انتهای ساخت خانه های پیش ساخته در اختیار داشته باشید. تیم فنی مهندسی پردیس گیلان با تجربه بیش از یک دهه میتواند از ابتدای ساخت پروژه تا انتهای آن در کنار شما عزیزان باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

برای مشاوره سریع فقط شمارتو وارد کن