ویلای پیش ساختهساخت ویلای ارزانسازه ال اس افسوله ال اس اف

اعتماد شما تبلیغات ماست

logo-pardis-01

مهندس مرتضی قنبرپور

مدیر عامل پردیس گیلان- مهندس مرتضی قنبرپور

جناب آقای مهندس مرتضی قنبرپور بعنوان مدیر عامل و موسس مجموعه پردیس گیلان از سال 1389 اقدام به راه اندازی و تاسیس مجموعه پردیس گیلان در استان گیلان و شهر رشت نموده است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد در حوزه معماری میباشند. مهندس قنبرپور در سال 1400 بعنوان کار آفرین نمونه کشوری انتخاب شدند و توانستند بعنوان مدیر نمونه کشوری در راستای کار آفرینی در ایران، به یک چهره شناخته شده تبدیل شوند. 

سال 1401 نیز از سال های موفقیت آمیز در حوزه مدیریت ایشان بود و توانستند عنوان مدیریت نوین کسب و کار ( هیبریدی ) را به دست بیاورند و که همین امر سبب گردید تا ایشان در حوزه صنعت ساختمان بعنوان یک مدیر لایق شناخته شوند. مجموعه پردیس گیلان با سابقه طولانی در زمینه طراحی و ساخت خانه های پیش ساخته به مدیریت مهندس قنبرپور توانست در سالهای اخیر رشد چشمگیری را تجربه کند و ارتقا بسیار موفقی در زمینه تولید و ساخت خانه های پیش ساخته در ایران داشته باشد. 

کسب استاندارد ISO 9001:2015 از دیگر افتخارات این مجموعه میباشد که توانسته بعنوان نگینی در استان گیلان بدرخشد. طراحی و ساخت سازه های ال اس اف تخصص این مجموعه به مدیریت مهندس قنبرپور در استان گیلان میباشد. 

پیمایش به بالا

برای مشاوره سریع فقط شمارتو وارد کن