ویلای پیش ساختهساخت ویلای ارزانسازه ال اس افسوله ال اس اف

اعتماد شما تبلیغات ماست

logo-pardis-01

درباره پردیس گیلان

مجموعه مهندسی پردیس گیلان با ترکیب تیمی مجرب و کاردان از سال ۱۳۸۹ در زمینه های مختلف ساخت ساز با روش نوین ساختمانی فعالیت خود را شروع کرده و در این سالها پروژه های متعددی به انجام رسانده است. خدمات این گروه شامل طراحی و اجرا سازه های پیش ساخته ، ساخت خانه های LSF ، طراحی داخلی ، طراحی نما و منظر ، اخذ مجوز ساخت ، نقشه برداری ساختمان میباشد. تیم بزرگ پردیس گیلان طراح و مجری سازه های LSF در استان گیلان و شهر رشت میباشد که میتواند با داشتن تیمی مجرب و با تجربه تمامی خدمات ساختمانی اعم از اخذ مجوز ساخت ، و ساخت خانه های پیش ساخته را از ابتدا تا انتهای کار اجرا کند. 

با همکاری تیم آلفا LSF

alfalsf.ir

یکصد مدیر و کارآفرین خود ساخته 

با توجه به کسب افتخارات بسیار توسط تیم فنی مهندسی پردیس گیلان در عرصه تولید و ساخت انواع سازه LSF و کارآفرینی در سطح استان گیلان و کشور عزیزمان ایران توانسته ایم در همایش یکصد مدیر و کارآفرین خود ساخته حضور به هم برسانیم. بدینوسیله از مدیریت محترم شرکت پردیس گیلان جناب آقای مرتضی قنبرپور تشکر لازم را ابراز میداریم و به خود می بالیم که شما بعنوان مدیریت نمونه کشوری و یکی از کارآفرینان عرصه تولید و ساخت در این همایش حضور به هم میرسانید.

همایش-کیش-پردیس-گیلان

عاملیت فروش گروه صنعتی تکنواو

نمایندگی-پردیس-گیلان

درباره پردیس گیلان

مجموعه مهندسی پردیس گیلان با ترکیب تیمی مجرب و کاردان از سال ۱۳۸۹ در زمینه های مختلف ساخت ساز با روش نوین ساختمانی فعالیت خود را شروع کرده و در این سالها پروژه های متعددی به انجام رسانده است. خدمات این گروه شامل طراحی و اجرا سازه های پیش ساخته ، ساخت خانه های LSF ، طراحی داخلی ، طراحی نما و منظر ، اخذ مجوز ساخت ، نقشه برداری ساختمان میباشد.

 

اطلاعات تماس

  • بلوار معلم 15 متری طالقانی ساختمان آریا طبقه 5 واحد 9
  • 09120434409
  • pardisgilanlsf@gmail.com
پیمایش به بالا

برای مشاوره سریع فقط شمارتو وارد کن