ویلای پیش ساختهساخت ویلای ارزانسازه ال اس افسوله ال اس اف

اعتماد شما تبلیغات ماست

logo-pardis-01
مزایای-سوله-LSF-پردیس گیلان

برآورد قیمت ساخت سوله LSF

سوله LSF یکی دیگر از انواع سازه هایی است که میتوان بوسیله سازه های ال اس اف به خوبی طراحی و اجرا کرد. تکنولوژی LSF در سالهای اخیر در ایران بیشتر برای ساخت انواع ویلا و خانه های پیش ساخته مورد استفاده قرار میگرفت ولی اکنون مفتخر هستیم که توانسته ایم با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه ساخت سازه های ال اس اف، هم اکنون میتوانیم برای ساخت انواع سوله های پیش ساخته یا LSF نیز در ایران به شما عزیزان خدماتی بسیار تخصصی ارائه کنیم. 

ساخت سوله به روش قدیمی میتواند هزینه های بالایی را برای راه اندازی کسب و کار به کارفرما تحمیل کند. علاوه بر آن زمان زیادی را میبایست صرف ساخت سوله به روش سنتی کرد که تمامی اینها در روش ساخت سوله پیش ساخته یا LSF کاملا برطرف شده است و میتوانید در اسرع وقت به بهترین شکل ممکن از این نوع سوله های با کیفیت و مستحکم از نوع ال اس اف برخوردار شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله زیر را مطالعه کنید. 

سوله ال اس اف چیست؟

برای اینکه بتوانید راجع به این نوع سازه ها اطلاعات بیشتری را دریافت کنید و برای سازه مورد نظر خود نیز بصورت دقیق برآورد هزینه کنید میتوانید با پر کردن فرم ذیل با ما در ارتباط باشید تا در اسرع وقت متخصصین ما با شما تماس بگیرند و از مشاوره رایگان برای ساخت این نوع سوله های ال اس اف برخوردار شوید. 

برآورد قیمت ساخت سوله LSF

درباره پردیس گیلان

مجموعه مهندسی پردیس گیلان با ترکیب تیمی مجرب و کاردان از سال ۱۳۸۹ در زمینه های مختلف ساخت ساز با روش نوین ساختمانی فعالیت خود را شروع کرده و در این سالها پروژه های متعددی به انجام رسانده است. خدمات این گروه شامل طراحی و اجرا سازه های پیش ساخته ، ساخت خانه های LSF ، طراحی داخلی ، طراحی نما و منظر ، اخذ مجوز ساخت ، نقشه برداری ساختمان میباشد.

 

اطلاعات تماس

  • بلوار معلم 15 متری طالقانی ساختمان آریا طبقه 5 واحد 9
  • 09120434409
  • pardisgilanlsf@gmail.com
پیمایش به بالا

برای مشاوره سریع فقط شمارتو وارد کن