ویلای پیش ساختهساخت ویلای ارزانسازه ال اس افسوله ال اس اف

اعتماد شما تبلیغات ماست

logo-pardis-01

سوله LSF یا ال اس اف

سوله lsf یکی دیگر از پیشرفت های تکنولوژی در زمینه تولید و ساخت سازه های فلزی به روش نوین است که توانسته پیشرفت چشمگیری در ساخت با کیفیت انواع سوله بوجود بیاورد. تکنولوژی ال اس اف چند سالی است که وارد کشور ایران شده است و توانسته کمک شایانی به ساخت انواع خانه های پیش ساخته و ویلاهای مدرن پیش ساخته کند. هم اکنون شاهد این هستیم که تولید سوله های فلزی از جنس LSF و با تکنولوژی بسیار مدرن و البته مقاوم و مستحکم در ایران نیز به این روش مدرن اضافه شده است.

زمانیکه قصد ساخت سوله دارید میبایست هزینه زیادی را بابت این کار پرداخت کنید و علاوه بر صرف هزینه زیاد، مدت زمان زیادی نیز میبایست برای این کار صرف کنید. با استفاده از تکنولوژی ال اس اف میتوانید هزینه ساخت سوله را تا نصف کاهش دهید و به نوعی روش سوله lsf یکی از ارزانترین روش ساخت سوله به شمار میرود. در این روش شما میتوانید صاحب یک سوله بسیار مقاوم و البته کاربردی با نصف قیمت شوید که از سرعت ساخت بالایی نیز برخوردار است.

مزایای-ساخت-سوله-به-روش-LSF 

مزایای ساخت سوله به روش LSF

با استفاده از روش ساخت سوله به روش ال اس اف شاهد این هستیم که یک سوله lsf بسیار مقاوم و البته کاربردی و ارزان قیمت در انتهای کار در اختیار داریم که میتواند همانند یک سوله بسیار با کیفیت برای کاربری مورد نظر مورد استفاده قرار بگیرد.مزایای ساخت سوله به این روش اول سرعت ساخت بالا و قیمت پایین ساخت سوله به این روش است که میتواند برای کارفرما بسیار مهم باشد. مزیت بعدی عایق بندی و مقاومت در برابر رطوبت است که با ساخت سوله به روش ال اس اف شاهد کمترین میزان هدر رفت انرژی خواهیم بود و میتوانیم به بهترین شکل ممکن جلوی هدر رفت انرژی را بگیریم. 

مزیت دیگری که بسیار مهم است مقاومت این نوع سازه در برابر فشار و ضربه است که با توجه به اینکه کشور ایران بر روی کمربند زلزله قرار دارد میتواند بسیار مهم باشد. این نوع سازه میتواند مقاومت بسیار بالایی از خود در برابر آتش سوزی نشان دهد و در صورت بروز چنین اتفاقی شاهد یک سازه مقاوم خواهیم بود. 

نکته بسیار مهم و مزیت بسیار قابل توجه این نوع سوله سازی به روش LSF قابلیت جابجایی این نوع سازه است که میتوانید در صورت نیاز اقدام به جابجایی آن در صورت نیاز کنید که میتواند برای کارفرما بسیار مفید و کاربردی باشد. 

هزینه ساخت سوله به روش LSF

زمانیکه صحبت از هزینه ساخت سوله به روش LSF میشود میبایست برای برآورد هزینه ساخت سوله به این روش تمامی ابعاد و نیاز کارفرما را مد نظر قرار داد تا بتوان بهترین قیمت برای ساخت سوله را به کارفرما ارائه داد. این اطلاعات میتواند شامل ابعاد ساخت سوله و نوع کاربری و اندازه دهانه و … شود که در صورت نیاز میتوانید با تماس با تیم پردیس گیلان به یک عدد دقیق در رابطه با ساخت سوله دسترسی پیدا کنید. نکته بسیار مهم این است که هزینه ساخت سوله به روش LSF نسبت به روش های سنتی میتواند تا نصف کاهش پیدا کند که همین امر برای کارفرما میتواند بسیار مهم و حیاتی باشد. 

برای اینکه بتوانید به بهترین شکل ممکن از هزینه ساخت سوله LSF مطلع شوید میبایست با تیم پشتیبانی پردیس گیلان تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت نسبت به برآورد هزینه ساخت سوله ال اس اف اطلاع پیدا کنید. 

درباره پردیس گیلان

مجموعه مهندسی پردیس گیلان با ترکیب تیمی مجرب و کاردان از سال ۱۳۸۹ در زمینه های مختلف ساخت ساز با روش نوین ساختمانی فعالیت خود را شروع کرده و در این سالها پروژه های متعددی به انجام رسانده است. خدمات این گروه شامل طراحی و اجرا سازه های پیش ساخته ، ساخت خانه های LSF ، طراحی داخلی ، طراحی نما و منظر ، اخذ مجوز ساخت ، نقشه برداری ساختمان میباشد.

 

اطلاعات تماس

  • بلوار معلم 15 متری طالقانی ساختمان آریا طبقه 5 واحد 9
  • 09120434409
  • pardisgilanlsf@gmail.com
پیمایش به بالا

برای مشاوره سریع فقط شمارتو وارد کن