ویلای پیش ساختهساخت ویلای ارزانسازه ال اس افسوله ال اس اف

اعتماد شما تبلیغات ماست

logo-pardis-01

طراحی و اجرا خانه پیش ساخته

طراحی و اجرا خانه پیش ساخته در رشت یکی از تخصص های تیم پردیس گیلان میباشد. طراحی خانه پیش ساخته pvc در رشت و طراحی و اجرای خانه پیش ساخته lsf تخصص ماست.

طراحی و ساخت ویلای پیش ساخته

طراحی و اجرای خانه های پیش ساخته و ویلای پیش ساخته جزئی از کارهای مهندسی و فنی تیم پردیس گیلان است که می تواند قبل از قبل از شروع کار و برای ساخت سازه های پیش ساخته و انواع خانه های پیش ساخته در طراحی و اجرای آن ها به شما کمک کند. اجرای خانه پیش ساخته جزئی از کارهای بسیار مهم و پیچیده می باشد که برای این کار می بایست حتماً به یک تیم متخصص نظیر تیم پردیس گیلان متکی باشید.

با اعتماد به تیم ما میتوانید برای طراحی خانه پیش ساخته و ویلای پیش ساخته و اجرای آن کاملاً با خیال آسوده اقدام کنید. در ادامه درباره انواع خانه های پیش ساخته و روش اجرای آنها و ساخت ویلای ارزان با شما صحبت خواهیم کرد.

 انواع خانه های پیش ساخته

همانطور که می دانید خانه های پیش ساخته با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن امکانات ساخت سازه ها و ساختمان ها به وجود آمدند. اینگونه خانه ها میتوانند در مدیریت مصالح و زمان نقش بسزایی را بازی کنند. به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی جایگاه خانه های پیش ساخته نظیر انواع سازه های lsf و یا خانه پیش ساخته کانکسی توانستند از جایگاه بسیار خوبی در میان مردم و صنایع برخوردار شوند.

میخواهیم در خصوص خانه های پیش ساخته بیشتر با شما صحبت کنیم تا کاملا متوجه شوید خانه پیش ساخته چیست ؟ به طور کلی اگر بخواهیم خیلی کوتاه راجع به خانه های پیش ساخته صحبت کنیم می بایست عرض کنیم اینگونه سازه ها بعد از طراحی و تایید توسط خریدار به صورت کامل، تمامی قطعات در محلی خارج از محل نهایی قرارگیری خانه ساخته و آماده می شوند و برای ساخت خانه پیش ساخته شما تمامی این قطعات را در محل نهایی اسمبل خواهید کرد.

این خانه ها به دو دسته تقسیم می شوند. اولی خانه پیش ساخته قابل جابجایی هستند و دومی خانه پیش ساخته غیر قابل جابجایی هستند.

خانه پیش ساخته قابل جابجایی

خانه های پیش ساخته که قابلیت جابجایی دارند به انواع کانکس ها تبدیل میشوند. این خانه ها از ظاهر و کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و بعد از ساخت می‌توانند در هر محلی که شما نیاز داشته باشید قرار بگیرند. در گذشته اینگونه سازه ها ظاهری یکسان داشتند ولی امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه ساخت خانه های پیش ساخته کانکسی، شاهد تولید سازه های بسیار با کیفیت و زیبا و مدرن هستیم. تیم پردیس گیلان سازنده کانکس پیش ساخته یا خانه پیش ساخته در رشت می باشد.

خانه پیش ساخته غیر قابل جابجایی نیز به چند صورت ساخته می شود. یکی از این روش ها نوع بتنی است و دیگری نوع فلزی است و نوع دیگر آن نوع چوبی است که هر کدام دارای مزیت ها و معایب خاص خود هستند. شما می‌توانید بر اساس نیاز خود و شرایط منطقه و مکانی محل احداث خانه و البته با توجه به شرایط اقتصادی خود اینگونه سازه ها را تهیه کنید.

مزایای-خانه-پیش-ساخته

مزایای خانه پیش ساخته

اگر بخواهیم راجع به مزایای خانه های پیش ساخته صحبت کنیم می توانیم بگوییم که اینگونه سازه ها دارای مزایا و معایب زیادی هستند که البته مزایای آنها بیشتر از معایب آن هاست. از مزایای ساخت خانه های پیش ساخته می توان به سرعت در اجرای اینگونه سازه ها اشاره کرد که برای ساخت آن ها سرعت در اجرا بسیار بارز است و طراحی و اجرای خانه پیش ساخته توسط تیم پردیس گیلان بسیار سریع صورت می گیرد.

نکته بعدی و مزیت بعدی تسهیل در نصب این گونه سازه هاست. راحتی نصب سازه پیش ساخته باعث می‌شود تا در سرعت اجرای ساخت بسیار سریع عمل شود و سازه هرچه زودتر تکمیل شود. نکته بعدی با توجه به این که این گونه سازه ها به صورت مهندسی شده طراحی می شوند پس بنابر این دقت بالای ساخت نیز مزیت دیگر این گونه سازه هاست که باعث میشود خریدار از سازه پیش ساخته خود کاملاً رضایت داشته باشد.

مزیت دیگر تنوع در انتخاب است. به این صورت که خریدار می تواند به دلخواه خود تمامی قسمت های سازه را قبل از ساخت و در مرحله طراحی به سلیقه خود انتخاب کند. مزیت بسیار بارز دیگر کاهش وزن ساختمان و مقابله در برابر حوادث احتمالی نظیر زلزله است. خانه های پیش ساخته از قدرت بسیار خوبی در برابر زلزله و فشارهای احتمالی برخوردار هستند.

مزیت دیگری که شاید بسیار مهم باشد عایق صوتی و حرارتی است که در خانه های پیش ساخته عایق صوتی و حرارتی به صورت کاملاً مهندسی شده و بهینه شده اجرا می شوند که باعث می شود اتلاف انرژی در اینگونه سازه ها تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. مزیت مهم دیگر مقاومت اینگونه سازه ها در برابر آتش سوزی است که باعث می‌شود در صورت بروز چنین حادثه ای شاهد کمترین میزان خسارت به واحد مربوطه باشیم.

مزیت های دیگری نظیر حمل و نقل آسان و افزایش طول عمر مفید ساختمان و نیز کاهش هزینه ساخت ساختمان باعث شده است تا خانه های پیش ساخته از طرفداران بسیار زیادی برخوردار شوند. این گونه خانه ها را می توان در هر نوع شرایط جوی و اقلیمی به راحتی احداث کرد. طراحی و اجرای خانه پیش ساخته توسط تیم پردیس گیلان از ابتدا تا انتها انجام می گیرد. طراحی خانه پیش ساخته در رشت توسط تیم پردیس گیلان قابل اجراست. چنانچه قصد اجرای خانه پیش ساخته در رشت را دارید می توانید با تیم پردیس گیلان در ارتباط باشید.

طراحی-و-اجرای-خانه-پیش-ساخته-بتنی

طراحی و اجرای خانه پیش ساخته بتنی

ساختمان های پیش ساخته بتنی دارای بدنه فلزی و سبک هستند و دارای قابلیت اطمینان بسیار بالایی هستند و می توانند مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهند. خانه های پیش ساخته بتنی با دارا بودن قابلیت انعطاف پذیری بالا و هزینه ساخت بسیار بهینه در خانه های پیش ساخته جدید از طرفداران بسیار زیادی برخوردار هستند.

اینگونه سازه ها در میان دیگر انواع خانه های پیش ساخته برای ساخت، کمی زمانبر تر هستند. سازه پیش ساخته بتنی در کارخانه ساخته می‌شوند و پس از گذراندن انواع تست های مختلف برای مرغوبیت مصالح و سازه به محل مورد نظر برای ساخت خانه نهایی منتقل می شوند. در روش سنتی و برای ساخت خانه های بتنی با روش های سنتی زمان بسیار زیادی صرف قالب بندی بتن و ساخت مواد اولیه مانند ملات می شود و مدت زمان زیادی برای خشک شدن این کار صرف می شود که باعث می شود زمان زیادی صرف ساخت خانه بتنی شود.

ولی در خانه پیش ساخته بتنی زمان به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند و البته دیوارها و سازه نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. ساخت چنین سازه هایی در کارخانه ها باعث می شود علاوه بر این که سرعت ساخت سازه تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند و مواد استفاده شده در اینگونه سازه ها نیز از کیفیت مورد اطمینانی برخوردار باشند که همین امر باعث می شود طول عمر سازه تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند.

در کارخانه های ساخت خانه های پیش ساخته بتنی به صورت تخصصی بر روی مواد استفاده شده برای ساخت این گونه سازه ها آزمایش انجام می شود و متخصصانی که در زمینه ساخت ساختمان از تبحر بالایی برخوردار هستند بر روی ساخت این سازه ها نظارت دارند. برای طراحی خانه پیش ساخته بتنی در استان گیلان ، تیم پردیس گیلان می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. اجرای خانه پیش ساخته بتنی در گیلان تخصص تیم پردیس گیلان می باشد.

طراحی-و-اجرای-خانه-پیش-ساخته-lsf

طراحی و اجرای خانه پیش ساخته lsf

خانه های lsf از مدرن ترین و جدید ترین نوع تکنولوژی ساخت برای خانه و یا ویلا استفاده می کند. اساس ساخت خانه پیش ساخته lsf از ورقهای کم ضخامت فولادی با پوشش گالوانیزه است. اینگونه سازه ها به دلیل دارا بودن وزن بسیار کم و نصب آسان و سریع از دقت و ظرافت بسیار بالاتری نسبت به سازه های بتنی برخوردار هستند.

استحکام بسیار بالای سازه‌های lsf در برابر انبساط و انقباض و آتش سوزی و زلزله های احتمالی باعث شده است تا سازه lsf به یکی از مدرن ترین و بهینه ترین انواع خانه پیش ساخته تبدیل شود. اینگونه سازه ها به خوبی قابلیت بازیافت دارند و برای حمل و نقل به محل نهایی احداث خانه دارای قابلیت انتقال و حمل و نقل بسیار خوبی هستند و می‌توان به راحتی تمام مواد اولیه برای ساخت و ساز را به محل احداث منتقل کرد.

از مزیت های این خانه lsf می توان به مقاومت بسیار بالا برای مقابله با طوفان و زلزله اشاره کرد. اینگونه سازه ها با توجه به اینکه از ورق های فولادی و ستون های فولادی به هم پیچ شده ساخته می شوند در صورت بروز آسیب در هر قطعه می توان به راحتی آن قسمت را با قطعه جایگزین و سالم جابجا کرد.

اینگونه سازه ها را می توان برای انواع ویلاهای یک یا دو طبقه و رستوران ها و سالن های ورزشی و مدرسه به راحتی طراحی و اجرا کرد. طراحی خانه پیش ساخته lsf در رشت توسط تیم فنی مهندسی پردیس گیلان به راحتی قابل اجراست. تیم پردیس گیلان اجرای خانه پیش ساخته lsf در رشت را در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به شما خریدار محترم عرضه می کند.

طراحی-و-اجرای-خانه-پیش-ساخته-pvc

طراحی و اجرای خانه پیش ساخته pvc

خانه پیش ساخته pvc یا اصطلاحاً خانه پیش ساخته کانکسی یکی از گزینه های بسیار مناسب و ارزان قیمت و با قابلیت مونتاژ سریع و اجرای سریع در بین خانه های پیش ساخته است. جنس pvc به دلیل مقاومت بسیار زیاد در برابر فرسایش و به دلیل سبک بودن و دارا بودن قیمت مناسب برای ساخت سازه می تواند یکی از گزینه های بسیار مناسب برای ساخت خانه های پیش ساخته باشد.

اینگونه سازه ها امروزه دارای قابلیت های بسیار خوبی هستند و شما می توانید برای نما، سقف و طراحی داخلی به هر شکلی که دوست داشته باشید و به سلیقه خودتان از مصالح گوناگون استفاده کنید. خانه پیش ساخته pvc می تواند از ظاهر و کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشد. بهره مندی از تمامی امکانات یک خانه در این گونه خانه های پیش ساخته پی وی سی باعث شده است تا اینگونه سازه ها از طرفداران بسیار زیادی برخوردار شوند.

این خانه ها در رده خانه های قابل حمل و قابل جابجایی در خانه های پیش ساخته قرار می گیرند. طراحی خانه پیش ساخته pvc در رشت یا طراحی کانکس ویلایی در رشت در رسته کاری تخصصی تیم فنی مهندسی پردیس گیلان است. چنانچه قصد خرید خانه پیش ساخته pvc را دارید می توانید با تیم فنی مهندسی پردیس گیلان در ارتباط باشید. تیم ما تمامی کارهای طراحی تا اجرا و تکمیل را به صورت کاملاً تخصصی انجام میدهد.

خرید خانه پیش ساخته در رشت

چنانچه قصد خرید خانه پیش ساخته در رشت را دارید میبایست به نکاتی توجه کنید. این نکات شامل محل قرار گیری سازه و متراژ مورد نظر و نوع متریال مورد نظر شما و البته نقشه سازه میباشد که تمامی آن ها میتوانند نقشی اساسی در زمینه هزینه ساخت خانه پیش ساخته در رشت داشته باشند. برای اینکه بتوانید میزان هزینه ساخت خانه پیش ساخته در رشت را بصورت دقیق کسب کنید پیشنهاد میکنیم با تیم فنی مهندسی پردیس گیلان با شماره تلفن های 01333581019 — 09109791997 تماس حاصل فرمایید تا با پاسخ دادن تمامی سوالات شما را در زمینه خرید خانه پیش ساخته کاملا راهنمایی کنیم.

درباره پردیس گیلان

مجموعه مهندسی پردیس گیلان با ترکیب تیمی مجرب و کاردان از سال ۱۳۸۹ در زمینه های مختلف ساخت ساز با روش نوین ساختمانی فعالیت خود را شروع کرده و در این سالها پروژه های متعددی به انجام رسانده است. خدمات این گروه شامل طراحی و اجرا سازه های پیش ساخته ، ساخت خانه های LSF ، طراحی داخلی ، طراحی نما و منظر ، اخذ مجوز ساخت ، نقشه برداری ساختمان میباشد.

 

اطلاعات تماس

  • بلوار معلم 15 متری طالقانی ساختمان آریا طبقه 5 واحد 9
  • 09120434409
  • pardisgilanlsf@gmail.com
پیمایش به بالا

برای مشاوره سریع فقط شمارتو وارد کن