ویلای پیش ساختهساخت ویلای ارزانسازه ال اس افسوله ال اس اف

اعتماد شما تبلیغات ماست

logo-pardis-01
جدیدترین برآورد هزینه ساخت ویلا lsf و عوامل تاثیر گذار در هزینه ساخت ویلا ال اس اف و قیمت سازه lsf را میتوانید در این مقاله مطالعه کنید.

فهرست مطالب

هزینه ساخت ویلا lsf

اگر بخواهیم برای برآورد هزینه ساخت ویلا lsf و قیمت سازه lsf صحبت کنیم میبایست عرض کنیم که این کار نیاز به بررسی های تخصصی در زمینه های مختلف دارد. زمانیکه شما صحبت از برآورد هزینه ساخت ویلا ال اس اف میکنید می بایست به نکات بسیار زیادی توجه کنید. نکاتی که می تواند تاثیر بسیار زیادی در تعیین قیمت تمام شده سازه به روش lsf داشته باشد بسیار زیاد هستند.

نکاتی نظیر متراژ سازه ال اس اف، متریال استفاده شده در داخل آن، تعداد طبقات و محیط اجرا شده سازه میتواند تاثیر زیادی در تعیین قیمت سازه داشته باشد. در ادامه به نکاتی خواهیم پرداخت که با توجه به آن ها و مشاوره با تیم پردیس گیلان میتوانید به نتایج خوبی برای برآورد هزینه ساخت ویلای ال اس اف برسید.

عوامل تاثیر گذار در هزینه ساخت ویلا ال اس اف

عوامل اصلی که تاثیر بسزایی در برآورد هزینه سازه ال اس اف دارند را می توان به وزن سازه و میزان فولاد مصرفی برای تولید آن اشاره کرد که تاثیر مستقیمی بر هزینه ساخت ویلای lsf دارد. عوامل دیگری نظیر دستمزد های اجرا، پیچ و لوازم مصرفی که در ادامه درباره آنها توضیح میدهیم میتوانند معیار مناسبی برای تعیین قیمت سازه ال اس اف داشته باشند.

زمانی که شما صحبت از ساخت سازه lsf می کنید می بایست کاربری آن را مشخص کنید. در صورتیکه سازه شما از نوع اداری و یا تجاری باشد و به طور مستقیم بار زنده زیادی را در طول روز می بایست تحمل کند باعث می شود تا وزن سازه افزایش پیدا کند و همین امر سبب استفاده بیشتر از فولاد و پیچ و مهره خواهد شد که در بالا به آن اشاره کردیم و تاثیر مستقیمی در افزایش قیمت سازه خواهد داشت.

قیمت سازه lsf

مورد بعدی مشخصات عمومی ساختمان است. نظیر مساحت زیربنا و هزینه‌های جانبی اجرا که می‌توانند تاثیر بسیار زیادی در سرشکن شدن هزینه های جانبی داشته باشد. در صورتی که نیاز باشد تا سازه شما بیش از یک طبقه باشد طبیعتاً نیاز است تا مقاطع زیرین متراکم تر باشند و همین امر سبب می‌شود تا وزن سازه تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند و در ادامه باعث میشوند تا هزینه ساخت ساز نیز افزایش پیدا کند.

نوع اجرای سازه بر روی پشت بام نیز که به صورت اشکوب طراحی شود یا خیر میتواند با توجه به دشواری های ساخت و اجرای سازه در ارتفاع بالا و محاسبه نیروی باد و زلزله در طبقات بالایی باعث میشود تا دستمزد های نصب اسکلت lsf تا حدی افزایش پیدا کند.

موقعیت مکانی پروژه lsf یکی دیگر از نکاتی است که می تواند تاثیر مستقیم بر روی افزایش و یا کاهش هزینه ساخت سازه ال اس اف داشته باشد. در صورتیکه موقعیت جغرافیایی و اقلیمی پروژه فاصله کمی تا مرکز تولید و استقرار عوامل اجرایی داشته باشد میتواند باعث کاهش هزینه ساخت در انتهای پروژه شود. در صورتی که فاصله پروژه از مرکز تولید کم باشد باعث کاهش دستمزد عوامل اجرایی و نیز هزینه های استقرار آن در محل میشود که باعث می شود در انتهای کار هزینه کمتری برای ساخت سازه صرف شود.

قیمت-سازه-lsf

موقعیت پروژه و شرایط اقلیمی پروژه LSF

علاوه بر اینها موقعیت اجرای پروژه از نظر اقلیمی نیز می‌تواند تاثیر زیادی بر روی افزایش و یا کاهش هزینه ساخت داشته باشد. چنانچه منطقه مورد نظر ساخت سازه lsf از نظر لرزه خیزی و یا سرعت باد و رطوبت هوا و دمای هوا دارای ویژگی های خاصی باشد می تواند تاثیر زیادی بر روی هزینه ساخت سازه داشته باشد.

معمولاً مناطق نزدیک دریا دارای باران های نمکی با قابلیت خورندگی شیمیایی هستند که این عوامل باعث می شود برای ساخت سازه از پوشش زینک بر روی ورق ها استفاده شود که در این گونه مناطق استفاده از این نوع پوشش می تواند سبب افزایش قیمت ساخت شود.

قیمت سازه ال اس اف در گیلان

با توجه به تمام ویژگی هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم حتما متوجه شده اید که برآورد هزینه ساخت سازه lsf به عوامل مختلفی بستگی دارد. چنانچه می خواهید برای ساخت سازه ال اس اف با یک تیم فنی مهندسی با تجربه و متخصص مشورت داشته باشید میتوانید با مراجعه به تیم پردیس گیلان در رابطه با ساخت سازه ال اس اف در رشت و گیلان و مازندران مشورت کنید.

برای اینکه بتوانید به صورت دقیق برآورد هزینه ساخت ویلا lsf در رشت و قیمت سازه ال اس اف در گیلان را داشته باشید می بایست ابتدا از مهندسین درخواست کنید تا برای مشاهده محیط به محل اجرای پروژه مراجعه کنند. بعد از مراجعه و بررسی دقیق محل اجرای پروژه و با توجه به نیازهای کارفرما می توان تا حدود ۹۰ درصد هزینه تمام شده سازه را به کارفرما اعلام نمود. مدت زمان ساخت و تحویل و اجرای پروژه lsf چیزی در حدود ۶۰ تا ۹۰ روز می باشد.

شمما میتوانید با پر کردن فرم برآورد هزینه ساخت ویلا در سایت پردیس گیلان بصورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید و هزینه ساخت ویلای مورد نظر خود را دریافت کنید. برای مشاهده فرم روی برآورد هزینه ساخت کلیک کنید:

فرم برآورد هزینه ساخت ویلا LSF

2 دیدگاه دربارهٔ «جدیدترین برآورد هزینه ساخت ویلا lsf در سال 1400»

  1. سلام
    میخواستم هزینه ۱۰۰متر ساخت سازه LSFدرحال حاضر بدونم چقد میشه،خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

برای مشاوره سریع فقط شمارتو وارد کن