ویلای پیش ساختهساخت ویلای ارزانسازه ال اس افسوله ال اس اف

اعتماد شما تبلیغات ماست

logo-pardis-01
ساخت ویلای جنگلی ارزان میتواند آرزوی هر کسی باشد. در این مقاله شما را با روش های ساخت ویلای ارزان جنگلی آشنا میکنیم و مزیت های این نوع ویلاها را بیان میکنیم.

فهرست مطالب

ویلای جنگلی ارزان و روش های ساخت آن

ویلای جنگلی، واژه ای که شاید آرزوی خیلی از مردم جهان و ایران باشد و داشتن ویلای جنگلی باعث میشود تا بتوانید علاوه بر لذت بردن از طبیعت زیبای جنگل از آرامش بسیار بالایی نیز در این طبیعت برخوردار باشید. زمانیکه صحبت از ویلای جنگلی میکنیم همه افراد فکر میکنند که ساخت ویلای جنگلی بسیار پر هزینه است و فقط برای افرادی با توان مالی بالا امکان پذیر است.

باید بگوییم که این تفکر دیگر با تکنولوژی روز ساخت ویلا در ایران دیگر پوسیده و بی معنی است. امروزه ساخت ویلای ارزان جنگلی دیگر به واقعیت تبدیل شده است و میتوان به راحتی با استفاده از تکنولوژی های روز به طراحی و ساخت ویلاهای با کیفیت و لوکس و البته ارزان پرداخت. برای اینکه بدانید چطور میشود به این نوع ویلاهای ارزان دسترسی داشت پیشنهاد میکنیم تا با ما در همین مطلب همراه باشید.

انواع ویلاهای ارزان موجود در ایران

زمانیکه صحبت از ساخت ویلای ارزان میکنیم این نوع ویلاها میتوانند به دو نوع ویلاهای ساحلی و جنگلی تقسیم شوند که هر کدام از طرفداران خاص خود برخوردار هستند. حتما میدانید که برخورداری از ویلاهای ساحلی برای کسانی مناسب است که به دریا علاقه فراوانی دارند و دوست دارند د نزدیکترین محل به دریا ساکن شوند و از دریا لذت ببرند.

در مقابل نوع دیگری از ویلاها وجود دارند که به ویلاهای جنگلی معروف هستند و برای کسانی مناسب است که به طبیعت جنگل و درختان علاقه فراوانی دارند و دوست دارند تا اوقات فراغت خود را در طبیعت و در میان جنگل سپری کنند. این نوع ویلاها با توجه به دور بودن از محیط شهری ممکن است کمی ارزانتر از نوع ویلاهای ساحلی باشند. در ادامه شما را با روشی آشنا میکنیم که میتواند به شما کمک کند تا ویلای جنگلی خود را خیلی سریع و ارزان و البته لوکس و لاکچری بسازید.

ویلای ارزان جنگلی

ویلای ارزان جنگلی آرزوی هر انسانی است که به طبیعت علاقه دارد. تکنولوژی LSF که چند سالی است در جهان و ایران برای ساخت ویلا و خانه پیش ساخته استفاده میشود باعث شده است تا ساخت ویلای ارزان کاملا ممکن شود و هر کسی بسته به نیاز خود بتواند ویلای لوکس و با کیفیت خود را بسازد. زمانیکه صحبت از ویلاهای پیش ساخته میشود اولین چیزی که به نظر مخاطب میرسد ویلاهای کانکسی است که باید بگوییم سازه ال اس اف به هیچ عنوان قابل مقایسه با نوع کانکسی نیست و کاملا متفاوت است.

ویلاهای پیش ساخته از نوع LSF میتوانند به راحتی در هر محیطی اجرا شوند و با توجه به مقاومت بالایی که در برابر زلزله و شرایط آب و هوایی دارند میتوانند بهترین گزینه برای ساخت ویلا باشند. این نوع ویلاها با توجه به نوع ورق های نورد شده فولادی استفاده شده در این نوع سازه ها از مقاومت بالایی در برابر زلزله دارند. در مقابل با قرار گیری در داخل این نوع سازه ها به هیچ عنوان حس سازه کانکسی به شما دست نخواهد داد و در داخل از گچ و سرامیک و کناف کاری استفاده میشود و کاملا لوکس میباشد.

ویلای-ارزان-جنگلی-پردیس-گیلان

ساخت ویلای ارزان جنگلی

برای ساخت ویلای ارزان جنگلی به روش LSF میبایست این را به یک تیم قدرتمند در این زمینه نظیر تیم پردیس گیلان سپرد تا بتوان به خوبی سازه مورد نظر را از ابتدا به خوبی طراحی و اجرا کرد. ویلاهای جنگلی میتوانند بسته به نیاز کارفرما در متراژهای گوناگونی ساخته شوند و همین امر در تعداد طبقات نیز به خوبی صدق میکند.

برای اجرای سازه ال اس اف در محیط جنگلی و ساخت یک ویلای لوکس جنگلی ابتدا میبایست زمین مورد نظر بررسی شود و بسته به نیاز و بررسی متخصصین و مهندسان مربوطه از تکنولوژی LSF بهره برد. ساخت این نوع ویلاهای جنگلی ارزان مزیت های فراوانی دارد که میتواند برای کارفرما کاملا مفید باشد. این نوع سازه های کاملا مهندسی طراحی و اجرا میشوند و دارای مزیتهایی هستند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مزیت ویلای ارزان جنگلی

اگر بخواهیم به مزیت های ویلای ارزان جنگلی از نوع ال اس اف بپردازیم باید بگوییم که این نوع سازه به هیچ عنوان هدر رفت مصالح ندارد و هنگام ساخت تمامی هزینه های ساخت ویلای مورد نظر کاملا بهینه صرف خواهند شد و هیچگونه هدر رفتی هنگام ساخت مشاهده نخواهید کرد.

مزیت مهم دیگر هزینه پایین کارگر هنگام ساخت میباشد. در این نوع سازه ها از کارگران متخصصی استفاده میشود که بصورت تخصصی بر روی این نوع سازه ها تسلط دارند و میتوانند با کمترین هزینه و البته بالاترین بازدهی به کار بپردازند که همین امر باعث میشود سرعت ساخت پروژه بسیار افزایش پیدا کند و هزینه در این بخش نیز کاملا بهینه خواهد بود.

مورد دیگری که بسیار مهم است سرعت ساخت و تحویل پروژه میباشد که برای کارفرما میتواند بسیار حیاتی باشد. در این نوع پروژه ها سرعت ساخت به مدت زمانی در حدود 2 تا 3 ماه زمان نیاز دارد تا بتوان مراحل ساخت و اتمام پروژه را انجام داد. این زمان کوتاه برای ساخت و تحویل پروژه، آن هم در محیط شمال و جنگل میتواند بسیار شگفت انگیز باشد.

ویژگی-های-ویلای-جنگلی-پردیس-گیلان

ویژگی های ویلای جنگلی

ویلاهایی که به سبک ال اس اف و در جنگل ساخته میشوند دارای ویژگی های خاصی هستند و شما میتوانید هر نوع تجهیزاتی که تصور کنید را در این نوع ویلاها نصب و فعال کنید. سازه های جنگلی ال اس اف از تمامی تجهیزات ویلاهای مدرن برخوردار هستند و میتوانند تجهیزات بیشتری را شامل شوند.

در ساخت ویلاهای جنگلی ارزان به روش LSF در داخل از مصالحی نظیر سرامیک و کناف کاری و درب و پنجره دو جداره و در خارج نیز از سقف شیروانی و سمنت برد استفاده میشود که میتواند در برابر رطوبت و آب وهوای سرد و گرم کاملا مقاوم باشد. در این نوع ویلاها نیز میتوان برای گرمایش از پکیج استفاده کرد و برای سرمایش نیز میتوان از کولرهای گازی بهره برد.

برای ساخت این نوع ویلاها میتوانید با تماس با تیم پردیس گیلان و یا پر کردن فرم مربوطه با ما در ارتباط باشید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و بتوانید به بهترین شکل ممکن برای ساخت ویلای جنگلی از نوع ال اس اف اقدام کنید.

فرم برآورد قیمت ساخت ویلا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا

برای مشاوره سریع فقط شمارتو وارد کن